pohled na zámek

Nejnovější články

Jako blesk z čistého nebe na mě zapůsobila ak...

Číst dále..


Buďme pamětliví skutečných přátel7. 5. 2021V našem...

Číst dále..


27. 4. 2021Konfrontaci požadují strany napojené na...

Číst dále..


Marková 2018Jako blesk z čistého nebe na mě zapůsobila aktuálně uveřejněná zpráva, že současné asociální pravicové vedení Královéhradeckého kraje pod vedením ODS, TOP 09, Piráty a dalšími menšími subjekty počítá s utlumením provozu čtyř krkonošských ozdravoven pro děti a možná i s jejich úplným zrušením. Dvě z těchto unikátních zařízení jsou ve Špindlerově Mlýně, další v Peci pod Sněžkou a v Nemojově u Dvora Králové nad Labem. Disponují celkem 220 lůžky a ročně se zde léčí kolem dvou tisíc dětí.
filip vojtech
Buďme pamětliví skutečných přátel
7. 5. 2021
V našem českém národě a záměrně používám tento termín, viz níže, společně s úpadkem školství a vzdělanosti, pod vlivem agresivních mediálních útoků a pokusů o překrucování historie, jsme ztratili pokoru. A nejen to, ale i kritický pohled a vděčnost. Ptáte se na co a komu? Jednoduše "za to, že jsme". Za to, že jsme už být nemuseli. Přibývá nestoudných, nestydatých a nesoudných.
filip vojtech27. 4. 2021
Konfrontaci požadují strany napojené na USA
Co představuje dělnické hnutí v České replice dnes, v čem je jeho síla a jaké jsou jeho základní problémy?

Děkuji vám za otázku. Současné dělnické hnutí v ČR vystupuje na obranu práv pracujících v průmyslových závodech, zemědělství, ve sféře obchodu a služeb, za práva pracovníků počítačových služeb, pracovníků zdravotnictví, na jejichž bedra dopadly v posledním roce nejtěžší úkoly.
28. 4. 2021
filip vojtechKoalice Spolu nemá plán B, pokud menšinová vláda ANO a ČSSD přijde ve sněmovně o důvěru a padne, kritizovali postup pravicové opozice předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO) a šéf KSČM Vojtěch Filip v České televizi v rámci pořadu Události, komentáře.

Nejdřív pátrejme, pak suďme

dolejs cnnPrezident Miloš Zeman včera ve svém projevu na Primě uvedl, že si přeje důkladné vyšetření kauzy Vrbětice a plně v tom důvěřuje policii a Nejvyššímu státnímu zastupitelství, které vyšetřování dozoruje. Dále chce, aby občané České republiky měli plnou informovanost a nic se neutajovalo.
NAHORU